HOME O NAS KONTAKT


Przyjemność zdobywania wiedzy
Projekty UE » Dla MŚP » HOT news dla MŚP

26.09.2013 - ArCADia AUDYT ENERGETYCZNY


INTERsoft - AUDYT ENERGETYCZNY jest to pakiet programów:

ArCADia-TERMO PRO (najpopularniejszy na polskim rynku program przeznaczony do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej wymaganych do otrzymania pozwolenia na użytkowanie, a także przy transakcjach najmu oraz sprzedaży budynków lub lokali, oraz do obliczeń zapotrzebowania na ciepło pomieszczeń.)
Efekt ekologiczny (moduł rozszerzający program ArCADia-TERMO. Program umożliwia obliczenie zużycia paliw i emisji zanieczyszczeń do atmosfery przez systemy instalacyjne budynków. Program dedykowany jest dla audytorów energetycznych.)
Efekt ekonomiczny program ściśle współpracujący z systemem ArCADia TERMO służący do szacowania kosztów eksploatacyjnych budynku. Program dedykowany dla doradców energetycznych i projektantów źródeł ciepła.)

ArCADia-START 5 (umożliwia rysowanie obiektowe rzutów kondygnacji na płaszczyźnie, a trójwymiarowa bryła budynku jest generowana automatycznie wraz z możliwością podglądu 3D. Program udostępnia podstawowe narzędzia do płaskiego rysowania, takie jak np. ściany wielowarstwowe, okna, drzwi, pozwalając ponadto uzupełnić inteligentny rysunek o detale będące już zwykłą kreską.)

ArCADia-INTELLICAD 7 Premium + ArCADia-START 5(funkcjonalny, wielodokumento-wy program graficzny wspomagający projektowanie 2D i 3D. Kierowany jest do wszystkich osób wykonujących dokumentację techniczną w formie elektronicznej. W szczególności dedykowany jest branży budowlanej.)

ArCADia-ARCHITEKTURA(wykorzystywany do obiektowego tworzenia profesjonalnych rzutów i przekrojów architektonicznych, interaktywnego podglądu 3D oraz realistycznej wizualizacji; zawiera specjalistyczne funkcje architektoniczne, m.in.: automatyczny przekrój, automatyczne wymiarowanie czy import bryły obiektu z innych programów.)

Ceninwest (pozwala kompleksowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami oszacować wartość inwestycji obejmującą m.in. zakup działki, prace projektowe i przygotowawcze, budowę obiektów podstawowych, instalacji i wyposażenia. Jest narzędziem przydatnym dla inwestorów, biur projektowych i kosztorysowych w celu ustalenia wartości kosztorysowej inwestycji oraz tworzenia kosztorysów i wycen metodą uproszczoną)

Programy można testować w Biurze Rady Regionalnej FSNT NOT w Ostrołęce.  Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu.

Terminarz egzaminów kwalifikacyjnych E i D w 2015 r.W celu przys...
W celu przystąpienia do egzaminu kwalifikacyjnego należy:
Zapraszamy do udziału w IV Międzynarodowych Zawodach Pływackich „...
Szkolenia z zakresu obsługi komputera i programów komputerowych.
Zapraszamy do bezpłatnego testowania pakietu programów INTERsoft - AUD...
Ruszają X Międzynarodowe Targi Wiedzy "NAUKA. STUDIA. KARIERA"


 
© 2007 - NOT Ostrołęka
Created by www.luba.int.pl